لیست اخبار

یک توضیح

طرز تهیه پنکیک صبحانه سوئدی 1397/خرداد/24

برای تهیه این پنکیک پرطرفدار باید هر دو طرفش را خوب سرخ کنید و سپس با مربای محبوب تان آن را سرو کنید. یادتان نرود که در طرز تهیه پنکیک صبحانه سوئدی، جایی برای شکر وجود ندارد و شیرینی این کرپ خوشمزه، با مرباهایی تامین می شود که در زمان سرو رویش ریخته می شوند.

ادامه مطلب
انواع کاکتوس و روش نگهداری آن‌ها در خانه 1397/خرداد/24

برای یک گیاه که در زمین کشت‌شده، سطح خاک به‌وسیله یک چنگک خراش داده می‌شود، تا مقدار رطوبت لایه‌های زیرین مشخص شود. آبیاری باید از پاییز به‌تدریج کم شود، تا گیاه وارد حالت استراحت شود. برای جلوگیری از خشک شدن ریشه گیاه در زمستان، هرماه مقدار کمی آب لازم است و آبیاری باید در بهار دوباره آغاز شود، ولی در مناطقی که زمستان خیلی شدید نیست، نباید آبیاری بدین گونه کاهش یابد. از چکه کردن آب از سقف باید جلوگیری شود چون باعث پوسیدن گیاه می‌شود.

ادامه مطلب
شبکه‌های موبایلی چگونه کار می‌کنند؟ 1397/خرداد/24

- ثبت: ثبت مقدار هزینه مکالمه موبایل در آخرین سوییچی که به موبایل سرویس می‌دهد انجام می‌گیرد. به طور مثال مشترکی از تهران به سمت مازندران رفته و از آن‌جا به مشهد می‌رود ودر طی مسیر چندین بار به نقاط مختلف تماس گرفته است هنگامی‌که در محدوده تهران بوده در سوییچ‌های تهران ثبت شده و در مازندران در سوییچ مازندران و در مشهد هم در سوییچ مشهد ثبت می‌شود. در انتها کلیه هزینه مکالمات از سراسر کشور به مرکزی در تهران که مرکز صورت‌حساب است ارسال می‌شود و بعداز جمع بندی و محاسبه برای مشترک صورت‌حساب ارسال می‌شود.

ادامه مطلب
تولید ناگت مرغ با چاپگر سه بعدی 1397/خرداد/24

همچنین این گوشت‌های سه بعدی را می‌توان به اشکال مختلف به صورت سه بعدی چاپ کرد و جذابیت آنها را برای اشخاص سخت پسند افزایش داد. برای تولید ناگت مرغ به این صورت سلول‌های بنیادی مرغ و برخی مواد گیاهی با یکدیگر ترکیب می‌شوند. کی اف سی برخی انواع ادویه و افزودنی‌ها را برای افزایش جذابیت ناگت مرغ چاپ سه بعدی به این مجموعه اضافه می‌کند.

ادامه مطلب
طرز تهیه ۶ شربت ضد عطش مخصوص روزهای گرم 1397/خرداد/24

درباره خاکشیر باید اضافه کنیم که روی دانه آن موادی به نام لعاب وجود دارد. لعاب می تواند چند برابر وزن خود آب جذب کند و متورم شود و به شکل ژله درآید. به این ترتیب، وقتی خاکشیر با آب مخلوط و کمی شکر هم به آن اضافه می شود، هم خوشمزه خواهد بود و هم لعاب آن منبعی برای آب بدن است.

ادامه مطلب